Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Paukščiai grįžta namo

Atkeliaujantis pavasaris - laikas, kai į mūsų šalį iš šiltųjų kraštų parskrenda peržiemoję paukščiai, kuriems reikia namų. Inkilai paukščiams Lietuvoje keliami nuo senų senovės. Didžiausia paskata organizuoti kolektyvinius inkilų kėlimo renginius buvo prof. Tado Ivanausko iniciatyva pradėtos rengti inkilų kėlimo šventės. Tokios šventės 1922-1923 m. vyko Kaune ir jo apylinkėse, vėliau paplito po visą šalį.

Pastaraisiais metais miškininkų organizuojamos inkilų kėlimo šventės jau yra tapusios smagia tradicija, pažyminčia paukščių grįžimą bei gamtos prisikėlimą po žiemos. Rūpintis mus supančia gamta - visų, ne tik miškininkų pareiga. Kovo 17 dieną, kartu su Kuršėnų miškų urėdijos miškininkais inkilus prie mokyklos esančiame pušyne kėlė ir mūsų mokyklos mokiniai. Dabar belieka laukti, ar sparnuočiai pasirinks jiems pastatytus namus.
 

 

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH