Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)
Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kovo 3 d. (penktadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val. bus dalinamas sausas davinys

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje „Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Apie biblioteką

Mokyklos biblioteka – bendruomenės informacijos centras, galimybė turiningai praleisti laisvalaikį, gilinti žinias, susirasti informaciją.

Biblioteka siekia patenkinti bendruomenės narių skaitymo poreikius aprūpindama tiek grožine, tiek metodine literatūra. Bibliotekos fondas kryptingai komplektuojamas. Nuolat atnaujinamas vadovėlių fondas, mokiniai aprūpinami naujausia mokomąja literatūra.

Bibliotekoje yra sudarytos sąlygos mokytojų ir mokinių savarankiškam darbui, įrengtos trys kompiuterizuotos darbo vietos, skirtos informacijos paieškai, apdorojimui, projektų rengimui.
Biblioteka ir toliau tęs pagrindinę misiją – skatins bendruomenę skaityti. Toliau kaupiamas metodinės literatūros fondas, skirtas pedagogų tobulinimuisi.

KASDIENINĖS TEIKIAMOS PASLAUGOS BIBLIOTEKOS LANKYTOJAMS:
• pagalba mokiniams ir mokytojams ieškant informacijos projektiniams darbams atlikti;
• informacijos paieška pagal mokytojų bei mokinių užklausas, pasitelkiant turimus informacijos šaltinius;
• informavimas apie naujai gautus leidinius;
• rekomenduojamų mokiniams skaityti knygų sąrašų sudarymas;
• mokinių konsultavimas kaip naudotis visais galimais informacijos šaltiniais.

BIBLIOTEKOS DARBO GRAFIKAS