Daugėlių progimnazijos mergaitės iškovojo „LadyGolo“ žaidynių U12 bronzos medalius. 2024-04-11

Masiškiausios Lietuvoje merginų sporto žaidynės „LadyGolas“, šiemet įtraukusios 166 komandas, pasiekė finišo tiesiąją. Geriausios aštuonios komandos, suburtos iš moksleivių iki 12 metų amžiaus, antradienį rungėsi dėl šalies čempionių titulo.

Prienų sporto arena nuo ankstyvo ryto dūzgėjo „LadyGolo“ ritmu. Iš pradžių vyko grupių etapas dėl patekimo į pusfinalį. Renginio dalyvės ir žiūrovai pertraukų metu galėjo patirti naujų įspūdžių „GoBall“ aktyvių pramogų zonoje bei išbandyti 360° kamerą.

A grupėje 3 pergales iškovojo Utenos Vyturių progimnazija, o 2 – Kuršėnų Daugėlių progimnazija. B grupėje 2 pergales ir 1 lygiąsias pasiekė Kybartų „Saulės“ progimnazija, o antrą vietą užsitikrino Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija. Šios komandos pratęsė savo varžybų dieną rungiantis dėl pagrindinių apdovanojimų.

Pirmajame pusfinalyje Kybartų moksleivės 1:0 nugalėjo kuršėniškes, o antrajame uteniškės 3:1 įveikė vilnietes. Atkakliose rungtynėse dėl bronzos medalių Daugėlių progimnazijos ekipa 2:1 laimėjo prieš J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos atstoves.

Didžiajame finale žiūrovai išvydo Utenos Vyturių progimnazijos triumfą. Uteniškės iškovojo užtikrintą pergalę 7:0 prieš Kybartų „Saulės“ progimnazijos komandą.

Iš superfinalo renginio visos dalyvės grįžo su apdovanojimais. „LadyGolo“ rėmėjai įsteigė aprangų komplektus ir kamuolius, dovanų sulaukė merginas treniravę pedagogai. Prizines vietas pelniusios ekipos grįžo su taurėmis ir medaliais.

Romualdas Juodis, fizinio ugdymo mokytojas