Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Ką mena krašto istorija

Žinoti savo krašto istoriją – kiekvieno garbė ir pareiga. Džiugu, kad 10 klasės mokiniai istorijos pamokoje ( mokytoja E.Dirmeikienė) turėjo progos susitikti ir išgirsti tremtinės Šadlauskienės pasakojimą apie tą baisų laikmetį, kai be kaltės kalti žmonės gyvuliniais vagonais buvo vežami į tolimąjį Sibirą. Badas ir šaltis, artimųjų ligos ir netektys... Visa tai patyrė nekalti Lietuvos žmonės. O juk mūsų karta turi žinoti, suvokti, kokie skaudūs tokių žmonių likimai. Pamokoje ir buvo pristatyta neseniai išleista Kuršėnų krašto tremtinių atsiminimų knyga ,,Mus vežė belangiais traukiniais“. Šis leidinys ( vienas egzempliorius dovanotas bibliotekai) padės dar geriau pajusti, kaip svarbu saugoti atmintį žmonių, kurie kovojo už Lietuvos laisvę, buvo tikri savo krašto patriotai.

  • 20190919_1002061
  • 20190919_1039341
  • 7

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH