Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Ką mena krašto istorija

Žinoti savo krašto istoriją – kiekvieno garbė ir pareiga. Džiugu, kad 10 klasės mokiniai istorijos pamokoje ( mokytoja E.Dirmeikienė) turėjo progos susitikti ir išgirsti tremtinės Šadlauskienės pasakojimą apie tą baisų laikmetį, kai be kaltės kalti žmonės gyvuliniais vagonais buvo vežami į tolimąjį Sibirą. Badas ir šaltis, artimųjų ligos ir netektys... Visa tai patyrė nekalti Lietuvos žmonės. O juk mūsų karta turi žinoti, suvokti, kokie skaudūs tokių žmonių likimai. Pamokoje ir buvo pristatyta neseniai išleista Kuršėnų krašto tremtinių atsiminimų knyga ,,Mus vežė belangiais traukiniais“. Šis leidinys ( vienas egzempliorius dovanotas bibliotekai) padės dar geriau pajusti, kaip svarbu saugoti atmintį žmonių, kurie kovojo už Lietuvos laisvę, buvo tikri savo krašto patriotai.

• 20190919_1002061
  • 20190919_1039341