Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Kalbininkės A.Jonaitytės atminimui – skaitymai medžių pavėsyje

Žymi lietuvių kalbininkė Aldona Jonaitytė mūsų mokyklos bendruomenei tapo žinoma ir sava jau prieš kelerius metus. Juk jos artimieji, išėjus mokslininkei amžinybėn, asmeninės bibliotekos knygas padovanojo mokyklai (jų daugiau kaip 1000). Tad ir mes jaučiame pareigą kasmet pagerbti jos atminimą, organizuodami įvairius renginius (koordinatorės lietuvių kalbos mokytojos L. Lukšaitė bei D. Janušauskienė).

Garsi tarmių tyrinėtoja labai mylėjo ir gamtą, tad ir literatūrinius skaitymus šiemet nutarėme pravesti mokyklos skvere, kur ošia ąžuolai, liepos, beržai. Medžių pavėsyje, kai lauke daugiau kaip 30 laipsnių šilumos, ir vyko 5a ir 5b klasių mokinių jos knygų pristatymai. Pasakojimai, raiškūs ištraukų skaitymai, literatūrinis konkursas.. Visa tai tikrai darė įdomų renginį. O aplink ošiantys medžiai mus saugojo nuo kaitros ir karštis dalyvių nekankino.

Džiugu, kad mokiniai patys rinkosi bibliotekoje knygas, kurias kažkada irgi skaitė A. Jonaitytė. O kas neapsisprendė, ką pasirinkti, vaikams mokyklos bibliotekininkė R. Poškienė padėjo, patarė, kokią knygą skaityti. Po renginio visi nusipaveikslavome prie baltais žiedais pasipuošusio krūmelio, kuris irgi buvo pasodintas A.Jonaitytės atminimui.

  • j1
  • j2
  • j22
  • j33
  • j4
  • j44
  • j55

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH