Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Trys pergalės Šiaulių Vyskupijos konkurse

Kaip ir kasmet Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras (ŠVKC) pakvietė mokinius ir mokytojus dalyvauti konkurse „Aš Jus išsirinkau ir paskyriau, kad eitumėte ir duotumėte vaisių!” (pgl. Jn 15,16).

Konkurso tema kvietė visus giliau pažvelgti į pašaukimo esmę, į Lietuvos ir pasaulio šventųjų gyvenimus, misijų svarbą Katalikų Bažnyčios, visuomenės gyvenime ir istorijoje.
Konkursui buvo pateikta net 326 darbai (205 iliustracijos, 121 rašto darbas) iš 45 ugdymo įstaigų. Dalyviai, kurių buvo net 269, skirtingomis raiškos priemonėmis ir forma siekė sukurti ir pristatyti savo pasirinktą misionierių. Buvo kuriamos iliustracijos, piešiniai, invokacijos (kreipimasis), maldos, laiškai ir rašiniai.

Šiame konkurse labai pasisekė mūsų mokyklos mokiniams - pelnytos net 3 prizinės vietos!

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinys Laurynas Minkus už savo piešinį Šv. Elžbieta Vengrė laimėjo II vietą.
4b klasės mokinė Armanda Jasnauskaitė už laišką-maldą šventajai Elžbietai pelnė III-ąją vietą (mokinius konsultavo mokytoja Rima Rupšienė).

Konkurse dalyvavo ir tikybos mokytojas Remigijus Čepas. Jo kūrybinis darbas įvertintas II-ąja vieta.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime, kad jų kilnūs darbai būtų paskata visiems dalinti grožį ir gėrį.

• _1
  • _10