Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Trys pergalės Šiaulių Vyskupijos konkurse

Kaip ir kasmet Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras (ŠVKC) pakvietė mokinius ir mokytojus dalyvauti konkurse „Aš Jus išsirinkau ir paskyriau, kad eitumėte ir duotumėte vaisių!” (pgl. Jn 15,16).

Konkurso tema kvietė visus giliau pažvelgti į pašaukimo esmę, į Lietuvos ir pasaulio šventųjų gyvenimus, misijų svarbą Katalikų Bažnyčios, visuomenės gyvenime ir istorijoje.
Konkursui buvo pateikta net 326 darbai (205 iliustracijos, 121 rašto darbas) iš 45 ugdymo įstaigų. Dalyviai, kurių buvo net 269, skirtingomis raiškos priemonėmis ir forma siekė sukurti ir pristatyti savo pasirinktą misionierių. Buvo kuriamos iliustracijos, piešiniai, invokacijos (kreipimasis), maldos, laiškai ir rašiniai.

Šiame konkurse labai pasisekė mūsų mokyklos mokiniams - pelnytos net 3 prizinės vietos!

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinys Laurynas Minkus už savo piešinį Šv. Elžbieta Vengrė laimėjo II vietą.
4b klasės mokinė Armanda Jasnauskaitė už laišką-maldą šventajai Elžbietai pelnė III-ąją vietą (mokinius konsultavo mokytoja Rima Rupšienė).

Konkurse dalyvavo ir tikybos mokytojas Remigijus Čepas. Jo kūrybinis darbas įvertintas II-ąja vieta.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime, kad jų kilnūs darbai būtų paskata visiems dalinti grožį ir gėrį.

• _1
  • _10