Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Penktoko pergalė kūrybinių darbų konkurse

Mokinių kūrybinių darbų konkurse „Margučiai“, kurį organizavo Šiaulių Salduvės progimnazija, dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 mokiniai. Jis buvo skirtas Šv. Velykų šventei paminėti, tad konkursui buvo pateikta net 100 dailės-technologijų ir 39 IT darbai.

5-8 klasių grupėje 5a klasės mokinys DOVYDAS ŠČIUPOKAS tapo laureatu (jį konsultavo mokytoja A.Reutienė). Jo darbas apdovanotas už originalumą ir kūrybinę interpretaciją kompozicijoje.

Didžiuojamės šia gražia penktoko pergale.

Diplomas

• IMG_20190411_075118