Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Aštuntokas Pijus – regiono olimpiados prizininkas

Balandžio 12 dieną Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete vyko Vakarų Lietuvos regioninė 5-8 klasių moksleivių gamtos mokslų-biologijos III turo olimpiada. Joje dalyvavo Klaipėdos miesto ir aplinkinių rajonų II turo nugalėtojai.

Į olimpiadą buvo pakviesta ir 13 Šiaulių rajono moksleivių. Jų tarpe ir mūsų mokyklos II turo nugalėtojai: 5b klasės mokinė Ernesta Steponavičiūtė bei aštuntokas Pijus Milašius (mokinius konsultavo mokytoja Lina Tautkevičienė).
Didžiuojamės Pijumi, kuriam pavyko iškovoti garbingą 3 vietą regioninėje olimpiadoje.

Prieš akis dar vienas olimpiadų maratonas. Greitai vyks rajono 5–8 kl. gamtos mokslų – biologijos olimpiada. Linkime kuo geriausios sėkmės ir šiame etape.

Jaunųjų žurnalistų informacija