Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Respublikinis edukacinis renginys „Pavasaris kviečia kalbėti(s)“

Mūsų mokyklos šauni trečių – ketvirtų klasių mokinių, besidominčių gimtąja kalba ir krašto istorija, grupė pabuvojo Biržuose. Kartu su mokytojomis A. Startiene ir V. Brikiene mokiniai dalyvavo Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos organizuotame respublikiniame edukaciniame renginyje „Pavasaris kviečia kalbėti(s)“. Sudarėme tris mišrias trečiokų – ketvirtokų komandas. Viena mūsiškių komanda laimėjo III – ąją vietą.

Išvyka buvo kupina įspūdžių: aplankėme restauruotą Biržų pilį, apžiūrėjome karstines įgriūvas ir jose susiformavusius ežerėlius, drąsiausieji lipo į apžvalgos bokštą ir iš aukštybių apžvelgė Biržų kraštą.

Grįžome pavargę, bet geros nuotaikos.

• DSC04851
  • DSC04852