Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Respublikinis edukacinis renginys „Pavasaris kviečia kalbėti(s)“

Mūsų mokyklos šauni trečių – ketvirtų klasių mokinių, besidominčių gimtąja kalba ir krašto istorija, grupė pabuvojo Biržuose. Kartu su mokytojomis A. Startiene ir V. Brikiene mokiniai dalyvavo Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos organizuotame respublikiniame edukaciniame renginyje „Pavasaris kviečia kalbėti(s)“. Sudarėme tris mišrias trečiokų – ketvirtokų komandas. Viena mūsiškių komanda laimėjo III – ąją vietą.

Išvyka buvo kupina įspūdžių: aplankėme restauruotą Biržų pilį, apžiūrėjome karstines įgriūvas ir jose susiformavusius ežerėlius, drąsiausieji lipo į apžvalgos bokštą ir iš aukštybių apžvelgė Biržų kraštą.

Grįžome pavargę, bet geros nuotaikos.

  • DSC04851
  • DSC04852
  • DSC04876
  • DSC04881
  • DSC04884

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH