Svarbiausios Naujienos

IEŠKOME PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ

2021 M. ELEKTRONINIS NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

4 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tradiciniu būdu (kontaktiniu) – 210 ir 212 kab. (informacinių technologijų kab.)
                                    skaitymo testas – 2021 m. gegužės 4 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 6 d. 10.40 val.;

8 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tuo būdu, kuriuo bus tuo metu mokiniai ugdomi (nuotoliniu arba kontaktiniu 210 ir 212 kabinetuose)

skaitymo testas – 2021 m. gegužės 11 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 14 d. 10.40 val.

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

KINGS olimpiada

KINGS olimpiada - akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, vienijanti daugiau nei 50 000 mokinių, 3 500 mokytojų ir 800 mokyklų visoje Lietuvoje! KINGS komanda, organizuodama tiek internetines, tiek universitetuose vykstančias olimpiadas, stengiasi diegti novatoriškas žinių patikrinimo sistemas bei siekia užtikrinti olimpiados prieinamumą visiems mokiniams be išimties.

Daugėlių progimnazijos 5-8 klasių 34 mokiniai dalyvavo (kovo, balandžio mėn.) pavasarinėje KINGS olimpiados sesijoje. Dalyvaudami olimpiadoje mokiniai auga, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, susipažįsta su konkurencija ir tobulina ne tik savo akademinius, bet ir emocinius bei socialinius įgūdžius - o tai labai svarbu kiekvienos bręstančios asmenybės tobulėjimui!

Penktokės - Perla ir Ernesta, šeštokai – Emilija ir Justas, Greta (7 klasė) ir Meda (8 klasė) surinko po 100%, Šarūnas (6 kl.), Aristėja (7 kl.) surinko 99% ir Agnė (7 kl.) bei Samanta, Tadas, Raigardas iš 8 klasės surinko po 98 % teisingų atsakymų. Šaunuoliai. Sveikiname. Didžiuojamės.

Matematikos mokytojos Rasa ir Rima

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA