Svarbiausios Naujienos

IEŠKOME PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ

2021 M. ELEKTRONINIS NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

4 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tradiciniu būdu (kontaktiniu) – 210 ir 212 kab. (informacinių technologijų kab.)
                                    skaitymo testas – 2021 m. gegužės 4 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 6 d. 10.40 val.;

8 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tuo būdu, kuriuo bus tuo metu mokiniai ugdomi (nuotoliniu arba kontaktiniu 210 ir 212 kabinetuose)

skaitymo testas – 2021 m. gegužės 11 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 14 d. 10.40 val.

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

Nacionalinė 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiada

Praėjusią savaitę mokykoje vyko 7–8 klasių mokyklinė geografijos olimpiada tema „Vidinės ir išorinės jėgos“.

Tikslas – išrinkti du stipriausius mokyklos septintokus ir du aštuntokus, kurie atstovautų mokyklai nacionalinėje olimpiadoje. Buvo žinoma, kad ji bus vykdoma nuotoliniu būdu dviem etapais: pirmasis – atrankos, antrasis – šalies mokinių geografijos olimpiados etapas.

Olimpiadoje dalyvavo šie septintokai: Agnė D., Dovydas Š., Ernesta S., Gražvydas T., Saulius Š. Aštuntokams atstovavo Austėja S., Meda B., Justas N., Raigardas S., Samanta P., Ugnė B., Ugnė S., Greta S., Tadas P., Tomas M., Vilius K.. Daugiausia taškų surinko – Agnė, Dovydas, Samanta ir Austėja.

Balandžio 20 dieną ir vyko pirmosios 7–8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados I atrankinis turas.
Renginyje dalyvavo 909 mokiniai.
Dalyvavo 7-okų: 449 mokiniai iš 37 savivaldybių.
Dalyvavo 8-okų: 460 mokinių iš 37 savivaldybių.

Mūsų mokyklai atstovavo ir nuotoliniu būdu sprendė užduotis Agnė, Dovydas, Samanta ir Austėja.

7 klasės mokinys Dovydas Ščiupokas pateko į II finalinį turą. Rezultatus žiūrėti ČIA.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos Olimpiadų organizavimo komitetas sveikina mokinį ir mokytoją.

Šalies etapas – finalinis turas vyks ketvirtadienį, balandžio 22 d., 10.00 val. zoom platformoje. Linkime SĖKMĖS mūsų septinokui Dovydui!

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA