Svarbiausios Naujienos

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

Turime naują logotipą. Atnaujinamas įvaizdis – vienas iš progimnazijos pokyčio rezultatų.

Ačiū technologijų mokytojui Sauliui Rupšiui už realizuotas mokinių ir mokytojų idėjas, pasiūlymus.

Biologijos olimpiadoje – trys prizininkai

Kovo 24 d. vyko 5–8 klasių moksleivių biologijos olimpiada (Šiaulių r. savivaldybės etapas). Daugėlių progimnazijai atstovavo šie mokiniai: Perla Šiuipytė (5 klasė), Tadas Liutvinas (6 klasė) ir Ernesta Steponavičiūtė (7b klasė). Jaunieji gamtos žinovai parodė puikias žinias ir gebėjimus, tad ir rezultatai buvo džiuginantys – iškovotos net trys prizinės vietos.

Dėkojame moksleiviams už dalyvavimą ir nuoširdžiai sveikiname su pergale.

PADĖKOS:         Perlai    Ernestai    Tadui
Biologijos mokytoja L. Tautkevičienė