Svarbiausios Naujienos

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

Turime naują logotipą. Atnaujinamas įvaizdis – vienas iš progimnazijos pokyčio rezultatų.

Ačiū technologijų mokytojui Sauliui Rupšiui už realizuotas mokinių ir mokytojų idėjas, pasiūlymus.

Tarptautinę vaikų knygos dieną – kuriame pasakas

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2 –ąją. Tarptautinės vaikų knygos dienos proga kurios nors šalies IBBY skyrius rengia plakatą ir kreipimąsi į pasaulio skaitytojus.

Ta proga 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja A. Startiene sukūrė, iliustravo ir įgarsino pasaką „Pupa“. Ši pasaka mus pamoko, kad negalima meluoti. Knygą rasite paspaudę šią nuorodą https://read.bookcreator.com/F6sMdUrHHbY1Tf3EevJ0hUVLyiv1/MCBcw9EsSfWhlL-Cye7d0Q
Pasakos pristatymas vyko mokyklos bibliotekoje. Vaikai bibliotekininkės (J. Bartkevičienė) buvo supažindinti, kad šių metų šventės rėmėjas – Jungtinių Amerikos Valstijų IBBY skyrius. Kreipimosi tekstą parašė Kubos ir Amerikos poetė Margarita Engle, o išvertė Kęstutis Urba! Plakatą sukūrė Brazilijos dailininkas – Rogeris Mello.

Savos kūrybos pasakas pristatė ir ketvirtokai kartu su mokytoja V. Mačiuliene. Mokinių sukurtas pasakas kartu su iliustracijomis „Kuriame pasaką“ galite pamatyti paspaudę šią nuorodą

Mokiniai aptarinėjo, kad iš jų sukurtų pasakų galime pasimokyti šių gyvenimiškų dalykų: niekada nepasiduoti, siekti tikslo, netingėti, būti draugiškiems ir padėti vieni kitiems. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius taip pat kvietė trečios, ketvirtos klasės mokinius kurti pasakas apie Kuršėnus. Pasakos buvo pristatytos vaikų knygos šventėje „Pasibelsk į knygos širdį“.

Vaikų kuriamos pasakos padeda pažinti savo jausmus ir įsiminti pagrindines sėkmingo gyvenimo taisykles. Ačiū mūsų mokiniams, pasakų kūrėjams, už jų išradingumą, kūrybiškumą.

• 4 kl. pasakos
  • knygos vent 123