Svarbiausios Naujienos

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

Turime naują logotipą. Atnaujinamas įvaizdis – vienas iš progimnazijos pokyčio rezultatų.

Ačiū technologijų mokytojui Sauliui Rupšiui už realizuotas mokinių ir mokytojų idėjas, pasiūlymus.

Šiaulių apskrities matematikos konferencija „Skaičiaus PI diena“

Kovo 15 dieną Daugėlių progimnazijos mokiniai: Justas Liutvinas (6 klasė) ir Ugnė Sekreckytė (8 klasė) dalyvavo Šiaulių apskrities mokinių ir mokytojų matematikos nuotolinėje konferencijoje „Skaičiaus Pi diena“, kurią jau eilę metų organizuoja Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba. Justas paruošė ir pristatė pranešimą ,,Rubiko kubiko formulės‘‘, Ugnė - ,,Kelionė po Lietuvą su ,,pi‘‘. Pranešėjams įteiktos konferencijos organizatorių padėkos.

Matematikos mokytojos R. Gedaminskienė, R.Poškienė

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA