Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

Turime naują logotipą. Atnaujinamas įvaizdis – vienas iš progimnazijos pokyčio rezultatų.
Ačiū technologijų mokytojui Sauliui Rupšiui už realizuotas mokinių ir mokytojų idėjas, pasiūlymus.

A+ A A-

Respublikinis nuotolinis mokinių dainos festivalis „Meilės natos“

Kas yra tikroji meilė? Gal tai jausmas mūsų viduje, kuris kyla iš tyro noro pradžiuginti kitą ir duoti jam viską, ką gali. Gal tai prieraišumas, gal ramybė, o gal gerų emocijų šaltinis.Ko gali trūkti gyvenime, kai esame laimingi ir pilni meilės? Juk visi norime būti mylimi, džiaugtis tuo ką turime, tai ką girdime, tai ką matome ir jaučiame. Meilė ir muzika mūsų gyvenimui suteikia pilnatvės, polėkio, laimės, džiaugsmo, daro jį prasmingą. Tai tarsi žmogaus sielos balsas.

Vasario 12 d. popietę, Šv. Valentino dienai paminėti, vyko Respublikinis nuotolinis mokinių dainos festivalis ,,Meilės natos”, kurį organizavo Dainų progimnazijos muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Koncerto premjerą buvo galima išvysti Youtube platformoje. Šiaulių Dainų progimnazijos Direktorė Asta Vaičiūnienė pasveikino visus koncerto dalyvius , jų mokytojus, palinkėjo gražaus festivalio, pasidžiaugė mokinių noru dainuoti, muzikuoti, skleisti meilę muzikai ir niekada neprarasti šio jausmo. Renginyje dalyvavo dainorėliai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Pakruojo, Mažeikių, Jonavos, Radviliškio, Kelmės, Druskininkų, Raseinių, Varėnos ir kitų miestų. Šiame festivalyje dainavo ir Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnzijos 4 kl. solistė Jorūnė Talijūnaitė( mokyt. Ingrida Jonavičienė), atliko V. Urbonienės dainą ,,Sudie, vasara”. Mokinei už gražų muzikinį pasirodymą buvo įteikta padėka. Didžiuojamės ir džiaugiamės jaunosios dainininkės sėkme.

PADĖKA

Informaciją parengė vyresnioji muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Nuorodos

                                                            patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                       www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH