Projektas „Kalėdinis siurprizas“

„eTwinning“ programa — galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje. Tokiame „eTwinning“ programos projekte „Kalėdinis siurprizas“ („A Christmas surprise“) dalyvavo ir mūsų mokyklos 1–8 klasių mokiniai su savo mokytojomis R. Gedaminskiene, V. Mačiuliene, A. Startiene, D. Janušauskiene, I. Jonavičiene.

Kartu su projekto partneriais, 1–8 klasių mokiniais ir mokytojais iš Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Jungtinės Karalystės bei Lietuvos mokyklų, per nuotolines ar įprastas matematikos, dailės, muzikos, technologijų, anglų ir kitų kalbų pamokas bei namuose kūrė Kalėdinį siurprizą: piešinį, žaisliuką eglutei, dekoraciją, imbierinį skanėstą, sveikinimą, dainą ir pan. Mokytojai, TwinSpace erdvėje, keisdamiesi mokinių darbelių nuotraukomis, interneto nuorodomis pasidalino Kalėdiniais siurprizais, sveikino mokyklų bendruomenes su šv. Kalėdomis bei artėjančiais Naujaisiais metais.

Projekto partneriai mūsų mokyklos bendruomenę sveikina su šv. Kalėdomis ir ateinančiais 2021-aisiais metais ir linki sėkmės!

• nuotrauka_10
  • nuotrauka_11