Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kalėdiniai mokinių sveikinimai... fotografijose

Kažkas yra pasakęs labai prasmingą mintį: šiame besikeičiančiame pasaulyje yra tik du pastovūs dalykai – kasmet ateinančios Kalėdos ir niekada nesibaigianti Meilė! Ir Daugėliuose prasidėjęs spindintis ir saugus Žiemos švenčių laukimo maratonas jau artėja į pabaigą...

Pasipuošę mokyklą, jos aplinką, tarsi raginome vieni kitus: ATRASKIME savo mikrorajoną kitoje šviesoje! Mokydamiesi nuotoliniu būdu stengėmės ir savo namus papuošti taip, kad jie primintų vaikystę, kvepėtų meduoliais, langai jau iš tolo spindėtų, o ant palangės ir... tupintis katinas (jam popierinė eglutė skirta), degančios žvakės liepsnelė iš tolo šviestų kelią tarsi primindama... ČIA MŪSŲ NAMAI. Ir kaip smagu, kad pakviesti pasidalinti savo sukurta pasaka namuose, siuntė mokiniai nuostabias fotografijas. Pasigrožėkime akimirkomis!

Visi nuoširdžiai linkime Daugėlių mokyklos bendruomenei artimo meilės ir jaukumo, sveikatos, dovanėlių po egle ir saugaus pasibuvimo su pačiais brangiausiais žmonėmis. Tegul pildosi ir mokinių savivaldos pirmininkės Samantos P. nuoširdūs žodžiai: Žmogus tik per šventes sustoja, atsigręžia į save ir kažką prisimena. Tad linkiu saugiai sulaukti jaukių Kalėdų akimirkų.

 • Alijoius
 • EGL
 • Egl2
 • VAK
 • aGN
 • katino kaldos
 • langas 1
 • sausainiai
 • svent2
 • svente4
 • svente7
 • svente8
 • sventes3
 • svents5
 • vent3

Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                            patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                       www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH