Geros nuotaikos virusas

Pietų Afrikos muzikos ritmai ir šokis, užgimęs nedidelėje draugų kompanijoje Angoloje išplito po visą pasaulį, paskui save skleisdamas pozityvumo ir geros nuotaikos virusą. Pagal praėjusių metų rudenį eterį pasiekusį Master KG ir atlikėjos Nomcebo Zikode atliekamą kūrinį „Jerusalema“ nuo vidurvasario šoka politikai, prezidentai, ugniagesiai, kunigai ir milijonai kitų viso pasaulio gyventojų. Ne išimtis – ir Kuršėnų miesto Daugėlių bendruomenė ir socialiniai partneriai – draugai.

Labai sveiką ir pozityvų virusą paskleidė:
Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, Šiaulių r. jaunų tėvų bendruomenė, asociacija, Šiaulių miesto ir r. PK policininkų komanda, Šiaulių r. Daugėlių progimnazijos mokytojai, administracija ir progimnazijos mokinių mamytės.

Šokio filmuko nuoroda:

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA