Tolerancijos dienai – žydinti dėlionė

Lapkričio 16-ąją minime kaip ir daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO ją paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. 2020 metų idėja – Tolerancijos dėlionė. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą.

Ir mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai Aidas G. bei Airidas V., vadovaujami mokytojų Aurelijos R. ir Daivos D., Tarptautinei tolerancijos dienai sukūrė mokyklinio projekto rezultatą – žydinčią dėlionę ( ačiū už nuotraukas abiejų septintų klasių mokiniams). Džiugu, kad, anot projekto autorių, ,, kaip 100 pačių įvairiausių gėlių prie mokyklos, taip ir 100 skirtingiausių bendruomenės žmonių gali augti ir klestėti po viena saule...“.

Jaunųjų žurnalistų informacija

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA