Šiaurės šalių literatūros savaitė dovanojo nuostabias akimirkas

Paskutinis rudens mėnuo... Lapkritis... Taip greitai prabėgo kasmetinė Šiaurės šalių literatūros savaitė (lapkričio 9-15 d.), pakvietusi visus užsidegti žvakes ir skaityti drauge nuostabiausias knygas. Svarbiausia kartu, draugų būryje ir su savo mokytoja arba vienam savo kambarėly su arbatos puodeliu ir... Knyga.

Koks džiaugsmas matyti pirmokus (mokytoja Asta S.), jaukiai susėdusius ir beskaitančius jiems siūlomos knygos ištraukas ,,Visi iki vieno“ apie skirtingus žmones, tada ir save piešiančius... O jų kūrybinga mokytoja net ir filmuke visa tai įamžino. Ketvirtokai su savo mokytoja Vilma M. skaitė įvairiose erdvėse: ir fojė, ir bibliotekoje, ir klasėje. Vaikai pamilsta knygą, kai mokytoja tampa jiems pavyzdžiu. Septintokai siuntė akimirkas, žvakių šviesoje jaukiai praleistas su knyga namuose, o klasėje skaitė ištraukas iš jiems siūlomos knygos ,,Žudiko beždžionė“. 5 - 8 klasių mokiniai ne tik lietuvių kalbos, bet ir dailės pamokose ( mokytoja Aurelija R.) įgyvendino projekte siūlomą idėją – naudodami origamio techniką, lankstė laivelius, ant borto užrašydami pasaulio šalis, kur norėtų keliauti.

Kinų patarlė sako, jog mokytojas atveria duris, bet mokiniai turi įeiti patys. Mūsų mokyklos mokytojai, skaitydami laisvalaikiu knygas, tikrai ne vienam iš savo ugdytinių atveria duris į KNYGŲ PASAULĮ. Ačiū visiems, kad pasidalinote savo knygomis, jas reklamavote kolegoms, manau, ir mokiniams. O sukurtas jūsų knygų fotografijų koliažas ( dėkui mokyklos sekretorei Aistei už išradingumą) tai tik įrodo.

• 5 VAKS
  • AGNS VAK