Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Daugėlių dešimtokai atsisveikino su mokykla

Birželio 19-oji diena... Mokyklos dešimtokai (klasės vadovė D. Grubliauskienė) rinkosi į mokyklą, suprasdami, kad viskas bus paskutinį kartą: nuaidės koridoriais jų žingsniai, pravers savo klasės duris, pasėdės savo suole... Jau prie mokyklos buvo paruošta staigmena – gėlių mandala su užrašu IKI (idėjos autorės D. Daujotienė bei A. Reutienė). Pirmoji mokytoja L. Urbutienė padovanojo inkilą, kad jie visi kaip paukščiai kaskart sugrįžtų į mokyklą - antruosius savo namus. Jaunųjų žurnalistų būrelio atstovai įteikė kiekvienam „Gyvenimo taisykles“, kurios bus naudingos žengiant savo svajonių taku, o patys dešimtokai pristatė savo projektą – IT vaizdo pateiktis „Laiškas mokyklai“ (mokytoja D. Janušauskienė). Mokyklos direktorius G. Gotceitas, palinkėjęs niekada nesustoti gyvenimo kely, įveikti visas kliūtis, iškilmingai kiekvienam įteikė PUPP baigimo pažymėjimus, o klasės auklėtoja dovanojo atminimo dovanėles – simbolinius raktus.

Dešimtokai, patys ne kartą dalyvavę gėlių sodinimo akcijose, mokyklai padovanojo dekoratyvinį medelį, kurį pasodino mokyklos vidiniame kiemelyje. ,„Gražus atžalynas auga...“, - mąstėme mes, mokytojai, žiūrėdami į savo besidarbuojančius dešimtokus.

  • Agn
  • Emilija inkilas
  • Emilija
  • a klas
  • abu 2
  • laikas mokyklai
  • medelis
  • su medeliu
  • vasarele

Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                              patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
                                                  
                            TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA  
 
                                    www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH