Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Daugėlių dešimtokai atsisveikino su mokykla

Birželio 19-oji diena... Mokyklos dešimtokai (klasės vadovė D. Grubliauskienė) rinkosi į mokyklą, suprasdami, kad viskas bus paskutinį kartą: nuaidės koridoriais jų žingsniai, pravers savo klasės duris, pasėdės savo suole... Jau prie mokyklos buvo paruošta staigmena – gėlių mandala su užrašu IKI (idėjos autorės D. Daujotienė bei A. Reutienė). Pirmoji mokytoja L. Urbutienė padovanojo inkilą, kad jie visi kaip paukščiai kaskart sugrįžtų į mokyklą - antruosius savo namus. Jaunųjų žurnalistų būrelio atstovai įteikė kiekvienam „Gyvenimo taisykles“, kurios bus naudingos žengiant savo svajonių taku, o patys dešimtokai pristatė savo projektą – IT vaizdo pateiktis „Laiškas mokyklai“ (mokytoja D. Janušauskienė). Mokyklos direktorius G. Gotceitas, palinkėjęs niekada nesustoti gyvenimo kely, įveikti visas kliūtis, iškilmingai kiekvienam įteikė PUPP baigimo pažymėjimus, o klasės auklėtoja dovanojo atminimo dovanėles – simbolinius raktus.

Dešimtokai, patys ne kartą dalyvavę gėlių sodinimo akcijose, mokyklai padovanojo dekoratyvinį medelį, kurį pasodino mokyklos vidiniame kiemelyje. ,„Gražus atžalynas auga...“, - mąstėme mes, mokytojai, žiūrėdami į savo besidarbuojančius dešimtokus.

• Agn
  • Emilija inkilas