Pasidžiaukime

Norime pasidžiaugti, kad 2020 m. birželio 10 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos sveikatos stiprinimo programą ir priėmė sprendimą pripažinti mokyklą sveikatą stiprinančia mokykla.

2020 m. mokykla laimėjo Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamus projektus „Aš atsakingas“ ir „Augu sveikas 2020“. Vykdydami projektinę veiklą būrelio „Pelėdžiukai“ nariai atliks oro užterštumo tyrimą Daugėlių gyvenvietėje. Projektų lėšomis mokyklos mokiniai turės galimybę išvykti į pažintines keliones ir vykdyti patyriminę veiklą.

Projektus ir sveikatos stiprinimo programą parengė pradinių klasių mokytoja Asta Startienė ir socialinė pedagogė Inga Grinienė.

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA