Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Projektas „Kur Daugėliai – daug gėlių“ – tęsia mokyklos tradiciją

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla ir šiemet vykdė kasmetinį, tradicija jau tapusį projektą „Kur Daugėliai – daug gėlių!!!“. Šį pavasarį mokytojai ir vaikai neturėjo galimybės užsiauginti gėlių mokykloje, tačiau puiki idėja buvo išsaugota. Visa mokyklos bendruomenė suprasdama, kad pražydus žiedams atsiskleidžia ne tik aplinkos grožis, bet ir gražiausios žmogaus savybės ( daugiau šypsomės, užplūsta gerumo banga) pasodino kelis šimtus įvairiaspalvių gėlių daigų. Tad birželio 4 dieną visi savanoriai dirbo išsijuosę: vieni kasė žemę, ją pureno, kiti nešiojo vandenį, laistė pasodintus daigelius... O kiek šaunių ir geranoriškų žmonių dalyvavo gėlių sodinimo akcijoje!

Kažkas yra pasakęs, kad „gėlės yra GAMTOS eilėraščiai“. Tad esame dėkingi tiems, kurie prisidėjo prie šios kūrybos. Nuoširdus Ačiū Daugėlių bendruomenės seniūnaitei R. Salygienei ( jos vaikai mokosi šioje mokykloje, tai labai aktyvi ir mokyklos tėvų komiteto pirmininkė) ir jos šauniai komandai, kurie padovanojo nuostabių gėlių daigų. Mokyklos tėvų komiteto atstovėms (Angelei L., Ingai K., Daivai R.), atvežusioms nuostabių žiedų, kurie papuošė mokyklos aplinką - žaliąsias erdves. Laikydamiesi (karantino) saugumo rekomendacijų, šauniai padirbėjo visi savanoriai: ir mokyklos pedagogai, ir mokiniai, techninis personalas bei valgyklos darbuotojos. Projekto koordinatorės mokytoja D. Daujotienė bei socialinė pedagogė Inga Grinienė visiems dėkodamos priminė: ,, augalai skatina jaustis atsakingais, tapti kantriais, kūrybiškais, puoselėja norą bendrauti bei bendradarbiauti“ . Graži ir žydinti Daugėlių mokyklos aplinka- puikus pavyzdys visam mikrorajonui, kaip reikia puošti ir prižiūrėti aplinką, nes tai žmogų daro gražesnį, jautresnį grožiui...

 • Agn
 • Seliut
 • Vilma
 • akmuo1
 • angel
 • daiva
 • dalia
 • dir2
 • dovanoja
 • geles foje
 • geles fpje3
 • geles3
 • geles3_1
 • geles6
 • iedas tarp ied
 • matematika
 • mokinys
 • su Rasa


Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                              patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
                                                  
                            TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA  
 
                                    www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH