Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Perla laimėjo I vietą dailės olimpiadoje

Trečiokas Lukas Jokubauskas (mokytoja Vilma Mačiulienė) ir ketvirtokė Perla Šiuipytė (mokytoja Asta Startienė) dalyvavo nuotoliniu būdu organizuotoje Šiaulių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų I-IV klasių mokinių dailės olimpiadoje „Iš močiučių skrynių“. Dalyviai su olimpiados organizatoriais bendravo Zoom paltformos pagalba.

Perla Šiuipytė laimėjo I vietą tarp 3-4 klasių rajono mokinių.

Džiaugiamės dalyviais, sveikiname nugalėtoją Perlą.

Nuotraukose: Perlos piešinys, 3b klasės mokinys Lukas Jokubauskas su savo piešiniu.