Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Konferencija apie Unesco Pasaulio paveldą Lietuvoje

Kovo 5 dieną mokykloje vyko projekto ,,Pasaulio paveldas Lietuvoje“ baigiamasis etapas – moksleivių konferencija. 2020-ieji paskelbti UNESCO metai Lietuvoje, todėl buvo pasirinkta tema apie Kuršių neriją, kaip Pasaulio paveldo objektą. Renginiui ruošėsi I-X klasių mokiniai, konsultuojami savo mokytojų (konferencijos koordinatorė istorijos mokytoja E. Dirmeikienė). Meniškus, žaismingus ir spalvingus pristatymus paruošė pradinukai. Vieni pasakojo apie Dainų šventę, kaip unikalų reiškinį, patys atliko skambias lietuviškas dainas. Kiti pasakojo apie Lietuvos regionų rūbų savitumą, jų nacionalinį koloritą, priminė kryždirbystės meną, lankėsi Kryžių kalne. Mokytojas Saulius R. ir Remigijus Č. kartu su mokiniais pagamino muliažą – puikią vaizdinę priemonę šia tema.

Vyresniųjų klasių mokinių organizuoto projekto tikslas – tai pamoka – ekskursija į Nidą. Aplankyti unikaliausi gamtos kampeliai: Parnidžio kopa, keliauta Pažintiniu taku Naglių gamtos rezervate ( Mirusios kopos), grožėtasi Kuršių mariomis ir Baltijos jūra... Apie visa tai ir pasakojo kelionės dalyviai konferencijoje, paruošę IT vaizdo pateiktis, žodinius pranešimus, panaudoję filmuotą medžiagą. Šio projekto baigiamasis etapas – tai paruošta fotografijų (net 18 fotonuotraukų mediniuose rėmeliuose apie Nidą) paroda. Ši nauja erdvė suteiks jaukumo, estetiškumo mokyklai, ja bus galima pasinaudoti vedant netradicines pamokas.
Geografijos olimpiadoje dalyvavusi mokyklos komanda užėmė prizinę III vietą... Jie pasidžiaugė, kad taip pat parodė puikias žinias apie UNESCO paveldą Lietuvoje.

 • 2 laimos
 • 4 septintokai
 • 6kai nida
 • Astos
 • Irenos
 • Rima
 • Vilmos
 • dals
 • herbas
 • mul
 • paroda nida
 • saulius 2
 • ugn ir
 • viktoras
 • visi 2
 • vl pradinukai

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH