Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Konferencija apie Unesco Pasaulio paveldą Lietuvoje

Kovo 5 dieną mokykloje vyko projekto ,,Pasaulio paveldas Lietuvoje“ baigiamasis etapas – moksleivių konferencija. 2020-ieji paskelbti UNESCO metai Lietuvoje, todėl buvo pasirinkta tema apie Kuršių neriją, kaip Pasaulio paveldo objektą. Renginiui ruošėsi I-X klasių mokiniai, konsultuojami savo mokytojų (konferencijos koordinatorė istorijos mokytoja E. Dirmeikienė). Meniškus, žaismingus ir spalvingus pristatymus paruošė pradinukai. Vieni pasakojo apie Dainų šventę, kaip unikalų reiškinį, patys atliko skambias lietuviškas dainas. Kiti pasakojo apie Lietuvos regionų rūbų savitumą, jų nacionalinį koloritą, priminė kryždirbystės meną, lankėsi Kryžių kalne. Mokytojas Saulius R. ir Remigijus Č. kartu su mokiniais pagamino muliažą – puikią vaizdinę priemonę šia tema.

Vyresniųjų klasių mokinių organizuoto projekto tikslas – tai pamoka – ekskursija į Nidą. Aplankyti unikaliausi gamtos kampeliai: Parnidžio kopa, keliauta Pažintiniu taku Naglių gamtos rezervate ( Mirusios kopos), grožėtasi Kuršių mariomis ir Baltijos jūra... Apie visa tai ir pasakojo kelionės dalyviai konferencijoje, paruošę IT vaizdo pateiktis, žodinius pranešimus, panaudoję filmuotą medžiagą. Šio projekto baigiamasis etapas – tai paruošta fotografijų (net 18 fotonuotraukų mediniuose rėmeliuose apie Nidą) paroda. Ši nauja erdvė suteiks jaukumo, estetiškumo mokyklai, ja bus galima pasinaudoti vedant netradicines pamokas.
Geografijos olimpiadoje dalyvavusi mokyklos komanda užėmė prizinę III vietą... Jie pasidžiaugė, kad taip pat parodė puikias žinias apie UNESCO paveldą Lietuvoje.

• 2 laimos
  • 4 septintokai