Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Komandinė geografijos olimpiada „UNESCO paveldas Lietuvoje“

Š. m. vasario 7 d. Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių MDC vyko komandinė 6–8 klasių geografijos olimpiada „UNESCO paveldas Lietuvoje“. Dalyvavo 8 rajono mokyklų komandos.

Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą, patriotiškumą, norą geriau pažinti Lietuvą, ugdyti suvokimą apie į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įrašytų Lietuvos vietovių reikšmę mūsų valstybei, didinti jų pažinimą, supratimą apie šių vietovių išskirtinę visuotinę vertę, išsaugojimą ateities kartoms.

Visi klausimai buvo susiję su į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktus Lietuvos objektus. Tai Vilniaus istorinis centras, Kernavės archeologinė vietovė, Kuršių nerija, Struvės geodezinis lankas.

Mūsų mokyklos komanda buvo pati jauniausia. Ją sudarė Dovydas Ščiupokas, 6 kl., Samanta Pilvelytė, 7 kl., Tadas Poškus, 7 kl. ir Raigardas Salyga, 7 kl.

Mokiniai iškovojo garbingą trečią vietą. Pirmoji vieta atiteko Raudėnų MDC, antroji – Bubių mokyklai.

• padeka

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė