Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)
Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kovo 3 d. (penktadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val. bus dalinamas sausas davinys

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje „Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

26 – OJI OLIMPIADA „AŠ, SPORTAS IR NEGALIA“

Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje jau 26 – ąjį kartą vyko Olimpinės žaidynės „Aš sportas ir negalia“. Šventėje tuo pačiu paminėtas ir Baltijos kelio 30 – metis. Į ją atvyko svečiai iš Bauskės (Latvija), Pakruojo, Pasvalio, Šiaulių, Radviliškio, Telšių.

Skambant Baltijos kelio himnui „Bunda jau Baltija“, į stadioną įnešta rekordinė 100 m ilgio Lietuvos trispalvė. Olimpinį deglą nešė viena geriausių mokyklos sportininkių Agnė Tamašauskaitė, olimpinį deglą riedžiais įvežė sportiškai nusiteikę aštuntokai. Renginį vedė dešimtokai Aistė Prašmantaitė ir Ugnius Trikšis.

Rugpjūčio 23 dieną sukako 30 metų nuo unikalios masinės Baltijos tautų akcijos „Baltijos kelias“. Per 2 milijonus žmonių rankų grandinė tuomet sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus iki Talino ir taip dar kartą patvirtino savo laisvės troškimą. Mokyklos bendruomenė ir mūsų svečiai simboliškai susikabino į grandinę aplink Lietuvos trispalvę, taip paminėdami šį visoms Baltijos šalims svarbų įvykį, kuris mūsų tautas atvedė į laisvę, nepriklausomybę ir taiką. Būtent sportas buvo ir yra vienas iš pagrindinių žmonijos taikos sergėtojų. Antikos laikais, vykstant Olimpijos žaidynėms, buvo nutraukiami visi karai ir žmonės rinkosi į stadioną. Olimpinės žaidynės su savo principais, vertybėmis ir taisyklėmis – viena iš nedaugelio išlikusių žmonių bendravimo formų, kur vertinamas ir branginamas garbingumas ir kilnumas, partnerių ir varžovų draugiškumas, tarpusavio pagarba.

Kartu su mumis šventėje dalyvavo Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventės „Aš, sportas ir negalia“ dalyviai, mūsų draugai iš Šiaulių „Salduvės progimnazijos.
Šventės dalyvius sveikino Ilona Vaičiulienė (Kuršėnų sporto mokyklos direktorė), Gvidas Gotceitas (Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos vadovas), Samanta Pilvelytė (mokyklos mokinių tarybos pirmininkė), Elytė Adomaitienė (Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“ pirmininkė).

Aidint Olimpiniam himnui ant stiebo kilo Olimpinė vėliava, nugriaudėjo fejerverkas. Dalyviai buvo pakviesti į sporto varžybas. O jų buvo gausu: estafetės, kvadratas, smiginis, futbolas ir t. t.

Mokykla daug metų dalyvauja projekte „Olimpinė karta“ ir buvo pateikusi paraišką Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui finansinei paramai gauti. Malonu, kad šis renginys juos sudomino ir buvo gauta finansinė parama.

Šventės pabaigoje nuleistos vėliavos, užgeso ugnis, nutilo fanfaros. Tačiau nenusiminkime – kitais metais vėl susirinksime jau į 27 – ąją šventę.

Po šio renginio bus sudaryta mokyklos rinktinė, kuri rugsėjo 20 dieną Naisiuose dalyvaus Šiaulių rajono mokinių sporto šventėje „Olimpinis ruduo 2019“.

• 20190913_100037
  • 20190913_101403