Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Mokyklos 2019/2020 m. m. geriausiųjų sportininkų dešimtukas

Birželio 8 dieną mokykloje įvyko gražus ir prasmingas sportininkų pagerbimas. Fizinio ugdymo mokytojas R. Juodis į šventinį apdovanojimą sukvietė geriausiųjų 10 – tuką. Mokiniai, savo sportiniais laimėjimais garsinę mokyklą ir Šiaulių rajoną, dovanų gavo miegmaičius bei kt. vardinius prizus.

Didžiuojamės 6a klasės mokine Agne Daraškevičiūte, kuri 5-10 klasių tarpe pelnė geriausios mokyklos sportininkės vardą. Tai ne tik puiki sportininkė, skinusi pergales rajono bei respublikinėse varžybose, bet ir labai gerai besimokanti, aktyvi mokinė, atsakinga klasės seniūnė. Ir kitų moksleivių sportiniai laimėjimai ir pasiekimai džiugino visą mokyklos bendruomenę. Aišku, tokių aukštų rezultatų pasiekiama, kai šalia ugdytinių yra savo darbui atsidavęs mokytojas Romualdas Juodis.

Mokyklos 2019/2020 m. m. geriausiųjų sportininkų dešimtukas

• 10 -visi