Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

BAIGIAMASIS PROJEKTO „MEDIJOS – KŪRYBINĖS TECHNOLOGIJŲ DIRBTUVĖS“ SUSITIKIMAS SU ŽAIDIMŲ KŪRĖJU ŽILVINU LEDU

2019 m. lapkričio 6 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius įgyvendindamas projektą „Medijos – kūrybinės technologijų dirbtuvės“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba, suorganizavo vieną iš paskutiniųjų projekto veiklų – susitikimą su informatiku Žilvinu Ledu. Jis daugiau kaip 8 metus kuria vaizdo žaidimus ir yra vienas iš žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“ steigėjų bei techninis vadovas, dėsto žaidimų kūrimo kursą Vilniaus universitete bei aktyviai dalyvauja Lietuvos žaidimų kūrėjų bendruomenėje.

Susitikime dalyvavę mūsų mokyklos mokiniai – Justas, Vilius, Raigardas, Tomas, Eimantas, Meda – buvo laimingi, gavę naudingos, įdomios informacijos.

Susitikimas su informatiku vyko daugiau nei valandą, nes būta apie ką kalbėti, sužinoti ir diskutuoti. Pradžioje Ž. Ledas įtraukdamas vaikus ir jaunimą į pokalbį apie žaidimų kūrimą apžvelgė, kokia kompiuterinių žaidimų kūrimo situacija yra Lietuvoje, kokios Lietuvių sukurtos žaidimų programėlės yra populiariausios, kodėl įvairaus amžiaus žmonės žaidžia žaidimus. Pristatė ypač įdomų ir daug kompiuterinių žaidimų entuziastų dėmesio susilaukiantį renginį „LT Game Jam“.

Informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė