Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Lauko klasės kūrimas – darnus mokyklos bendruomenės darbas

Daugėlių mokyklos pedagogams labai svarbu, kad mokiniams būtų suteiktos galimybės patirti realų gyvenimą mokantis netradicinėse erdvėse, pritaikyti įgytas žinias ir gebėjimus praktikoje, sukurti savaiminio mokymosi sąlygas mokiniams, atskleidžiant žmogaus ir gamtos ryšį. Tad žinojome, kad tikslingas lauko klasės ir jose atsirasiančių mokymosi erdvių, priemonių panaudojimas skatins mokinius labiau domėtis juos supančia aplinka ir pamėgti mokymą, paremtą atradimais, įdomiais užsiėmimais, kūrybiškumu.

Kovo 30 dieną, šeštadienį, ir susirinko gausus būrys mokyklos bendruomenės narių. Visi buvo pasiruošę kilniam darbui. Mokiniams tai proga dirbant kartu su tėveliais pasimokyti ir dažytojo, ir staliaus ar dizainerio profesijos paslapčių. Pakili nuotaika, draugiška pagalba, o pavargus...arbata ir karšti užkandžiai vėl iš naujo suteikdavo jėgų kuriant mokyklos aplinkos savitumą.

Esame dėkingi šios veiklos iniciatorėms ir koordinatorėms, mūsų mokyklos aktyvioms mamoms, Ingai Kazlauskienei, Rasai Salygienei bei Angelei Liutvinienei. Juk darnus ir estetiškas edukacinių erdvių kūrimas dar labiau sustiprino bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius. Tuo įsitikino visi, nuoširdžiai padirbėję ir prisidėję prie lauko klasės kūrimo.

• 3 pen a
  • 5a berniukai