Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

RESPUBLIKINIO KONKURSO „DRAUGIŠKAS INTERNETAS“ NUGALĖTOJA

Vasario 5 d. vykstanti Saugesnio interneto diena minima daugiau nei 120 pasaulio šalių.

Šiais metais saugesnio interneto savaitę „Kurkime geresnį internetą kartu!“ buvo organizuojamos įvairios veiklos, kuriose moksleiviai sužinojo, kaip saugiai, pagarbiai, kritiškai ir atsakingai naudoti šiuolaikines technologijas, kokios grėsmės tyko elektroninėje erdvėje ir kaip jų išvengti.

Asociacija „Langas į ateitį“ su Lietuvos Saugesnio interneto centru 1–4 klasių mokinius kvietė dalyvauti lipdinių konkurse „Draugiškas internetas“.

4b klasės mokiniai Adrija Šeštokaitė, Armanda Jasnauskaitė, Gintarė Mikalauskaitė, Tadas Liutvinas ir Klaidas Petrulionis paruošė lipdinius, vaizduojančius, kokius saugius ir džiaugsmingus dalykus gali teikti internetas.

Respublikinio lipdinių konkurso „Draugiškas internetas“ nugalėtoja tapo mūsų mokyklos 4b klasės mokinė ADRIJA ŠEŠTOKAITĖ.

Laimėtoja apdovanota diplomu ir prizu, o jos lipdinys atspausdintas 3D spausdintuvu. Kitiems dalyviams įteiktos padėkos.

Sveikiname Adriją ir džiaugiamės sėkme!

Adrijos darbelį galite pamatyti ČIA.

• Laimetojas-1

Mokytojos Rima Rupšienė,