Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Knygos stiprina draugystę

Graži draugystė visus metus siejo mūsų mokyklos, vaikų globos namų, V. Vitkausko bibliotekų skaitytojus. Tad pasibaigus mokslo metams pakviesti bibliotekininkės D. Daunienės ir susirinkome pakalbėti apie perskaitytas knygas, suvaidinti patikusią sceną, raiškiai padeklamuoti mėgstamo poeto eilėraščių. Žavėjomės septintokių Emos ir Jonės meniniu skaitymu, plojome Kajui, Tomui ir Samantai, vaidinusiems „Pepės Ilgakojinės“ ištrauką, labai patiko ir Pavenčių mokyklos lėlių teatras. Ypač buvo smagu, kai Kuršėnų vaikų bibliotekos darbuotojos vaidino Kakės Makės nuotykius... Mokyklos direktorius F. Rudzinskas, visiems dalyviams padėkojęs, įteikė garbės raštus bei saldžias dovanas, pasidžiaugė, kad knygos suartina žmones, moko bendrauti.

Vasaros atostogos - tai žygiai, kelionės, pramogos ir... knygos, su kuriomis šio renginio dalyviai tikrai nesiskirs ir atostogaudami...

  • IMG_3476
  • SAUNA
  • jone
  • kake


Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH