Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

DRUGELIŲ MUZIEJAUS PRIZAS - PIRMOKEI GINTAREI

Spalvingi, linksmi ir žaismingi... Kas tai? Pirmokai? O gal drugeliai?

Jūs teisūs! Tai maži pirmokai, piešiantys margaspalvius drugelius. Jie piešė, dalyvavo konkurse ir laimėjo! Vilniaus tropinių drugelių muziejus „Drugelių namai“ pakvietė visus Lietuvos vaikus dalyvauti konkurse „Sostinės drugeliai“. Konkurso žiuri darbus vertino už kūrybiškumą, techniką. Muziejaus lankytojai rinko populiariausius darbus, skirdami savo balsus.

Mūsų mokyklos pirmokėliai su dideliu entuziazmu piešė spalvingus drugelius.

Šio konkurso laureate tapo 1b klasės mokinė
GINTARĖ MIKALAUSKAITĖ (konsultavo mokytoja Rima Rupšienė), mokinei ir buvo įteikti ne tik gražūs suvenyrai, padėkos raštas, bet jos dar laukia įspūdinga kelionė į Vilniaus tropinių drugelių parodą.

Sveikiname Gintarę! Linkime puikių įspūdžių Vilniuje ir daug gražių, spalvingų laimėjimų ateityje!

Drugelių paroda

Jaunųjų žurnalistų informacija