Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Mūsų daina – dovana Lietuvai

Lietuvos LAISVEI... 30 metų. Iškilmingame minėjime prie paminklo septintokė Samanta atsakingai kalbėjo už save ir savo bendraamžius, ką jiems reiškia Lietuvos laisvė. O Kovo 11-osios šventiniame koncerte, kuris vyko Kuršėnų kultūros namuose, puikiai pasirodė mūsų mokyklos moksleiviai. Repetuota daug, tad ir scenoje dainavo kaip tikri profesionalai (ruošė muzikos mokytoja Ingrida J. bei šokių vadovė Aneta S.).

Salės ovacijos tą patvirtino, o dainorėliams buvo gera ir smagu, kad žiūrovai jiems negailėjo plojimų. Labai smagu buvo matyti ir mūsų šeštoką Aidą G. su Matu C.(jis jau dabar mokosi gimnazijoje), kurie vedė pasikeisdami visą šventinį Kovo 11 – osios renginį. Žavėjo vaikinai sceninę ir kalbos kultūra, mokėjimu bendrauti, padėti mažiesiems koncerto dalyviams.

• Ingridos 2
  • Ingridos