Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Mūsų daina – dovana Lietuvai

Lietuvos LAISVEI... 30 metų. Iškilmingame minėjime prie paminklo septintokė Samanta atsakingai kalbėjo už save ir savo bendraamžius, ką jiems reiškia Lietuvos laisvė. O Kovo 11-osios šventiniame koncerte, kuris vyko Kuršėnų kultūros namuose, puikiai pasirodė mūsų mokyklos moksleiviai. Repetuota daug, tad ir scenoje dainavo kaip tikri profesionalai (ruošė muzikos mokytoja Ingrida J. bei šokių vadovė Aneta S.).

Salės ovacijos tą patvirtino, o dainorėliams buvo gera ir smagu, kad žiūrovai jiems negailėjo plojimų. Labai smagu buvo matyti ir mūsų šeštoką Aidą G. su Matu C.(jis jau dabar mokosi gimnazijoje), kurie vedė pasikeisdami visą šventinį Kovo 11 – osios renginį. Žavėjo vaikinai sceninę ir kalbos kultūra, mokėjimu bendrauti, padėti mažiesiems koncerto dalyviams.

• Ingridos 2
  • Ingridos