Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)
Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)

Kovo 3 d. (penktadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val. bus dalinamas sausas davinys

Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje „Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Kalėdinė dovanėlė – mokinių pagaminti atšvaitai

Naujieji jau ant slenksčio... Tad visi skuba užbaigti pradėtus darbus. Smagia mokinių pagamintų atšvaitų dalijimo akcija baigėsi mokyklinis projektas „Saugus aš, saugūs Daugėlių bendruomenės nariai tamsiu paros metu“ (projekto koordinatorė mokytoja Vilma Mačiulienė).

Dailės būrelis su mokytoja Aurelija Reutiene prigamino daug atšvaitų, kuriuos Saugaus eismo būrelio nariai dovanojo mokyklos bendruomenei: mokinių tėveliams, Daugėlių mikrorajono gyventojams, mokyklos darbuotojams ir moksleiviams. Mokė, kaip reikia juos teisingai nešioti.

Šiuo projektu buvo siekiama, kad visi mokyklos bendruomenės nariai būtų saugūs ir matomi tamsiu paros metu. Juk labai svarbu įprasti nešioti atšvaitus, nes tik tinkamai jie naudojami sumažina nereikalingų traumų ir sužeidimų riziką.

• 20191220_082543
  • 20191220_100946