Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Daugėlių moksleiviai „Studfestas“ 2019 dalyviai

Spalio 24 d. vyko didžiausias Lietuvoje karjeros renginys „Studfestas“ 2019. Į šį renginį atvyksta moksleiviai iš visos Lietuvos, todėl ir mūsų mokyklos aštuntokai ir dešimtokai, lydimi auklėtojų D. Grubliauskienės ir S. Bernotienės, vyko į Kauno Žalgirio areną. Konferencijos metu mokiniams aktualiomis temomis kalbėjo aukštųjų mokyklų atstovai, verslininkai, žymūs Lietuvos žmonės ir nuomonės lyderiai. Visa tai buvo pateikiama nestandartiniu ir inovatyviu būdu. Niko Amirgulašvili pasakojo, kaip atsikratyti baimių, išgalvotų kliūčių ir pasiekti savo tikslų. Vidas Bareikis inovatyviai vedė modernią lietuvių kalbos pamoką. Pertraukų metu mokiniai turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais, Po konferencijos vyko diskoteka, kurią vedė Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Tokie renginiai praplečia akiratį, praturtina jaunus žmones įžymybių gyvenimo ir karjeros siekimo pavyzdžiais, moko bendrauti. Anot renginių organizatorių, ,,...jei mokytis, tai tik inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausius, o jei klausytis – tai tik apie save patį, tokį, kokiu norėtum tapti ateityje.“

Tą patvirtino ir vykęs renginys.

• festas
  • kaune