Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Daugėlių moksleiviai „Studfestas“ 2019 dalyviai

Spalio 24 d. vyko didžiausias Lietuvoje karjeros renginys „Studfestas“ 2019. Į šį renginį atvyksta moksleiviai iš visos Lietuvos, todėl ir mūsų mokyklos aštuntokai ir dešimtokai, lydimi auklėtojų D. Grubliauskienės ir S. Bernotienės, vyko į Kauno Žalgirio areną. Konferencijos metu mokiniams aktualiomis temomis kalbėjo aukštųjų mokyklų atstovai, verslininkai, žymūs Lietuvos žmonės ir nuomonės lyderiai. Visa tai buvo pateikiama nestandartiniu ir inovatyviu būdu. Niko Amirgulašvili pasakojo, kaip atsikratyti baimių, išgalvotų kliūčių ir pasiekti savo tikslų. Vidas Bareikis inovatyviai vedė modernią lietuvių kalbos pamoką. Pertraukų metu mokiniai turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais, Po konferencijos vyko diskoteka, kurią vedė Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Tokie renginiai praplečia akiratį, praturtina jaunus žmones įžymybių gyvenimo ir karjeros siekimo pavyzdžiais, moko bendrauti. Anot renginių organizatorių, ,,...jei mokytis, tai tik inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausius, o jei klausytis – tai tik apie save patį, tokį, kokiu norėtum tapti ateityje.“

Tą patvirtino ir vykęs renginys.

  • festas
  • kaune
  • studf

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH