Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Vaikų Velykėlės

Gegužės 2 dieną mokyklos kiemelyje džiaugsmingai Vaikų Velykėles šventė mokyklos pradinukai, mažyliai iš „Buratino“ ir Daugėlių darželių. Susirinkusius su gražiu pavasariu pasveikino direktoriaus pavaduotoja Daiva Daujotienė.

Linksmi Velykų bobutės (mokytojos Vijoletos Brikienės) ir Dieduko (mokytojos Rimos Rupšienės) pokštai ir išdaigos greit įsuko vaikus į siautulingą šventės sūkurį. Mažiesiems buvo paruošta daugybė linksmų rungčių ir galvosūkių. Jie smagiai rideno margučius nuo kalnelio, lenktyniaudami juos nešė šaukštuose, išbandė rankos taiklumą skraidindami juos į pintines. O kur dar lenktynės su klumpės, žirgliojimai ant „gervakojų“, šuoklumo lenktynės su maišais, žvitrios akies ir taiklios rankos labirintai?

Iš Velykėlių vaikai grįžo linksmi, nešini kiškių keptais pyragais.

Dėkojame visiems už bendrystę ir gerą nuotaiką.

Mokytoja Rima Rupšienė