Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Istorijos pėdsakais: Radviliškio kraštas

2019–ieji paskelbti Jono Žemaičio-Vytauto metais. Jei norime žinoti savo krašto istoriją, turime keliauti, pažinti...Tad ir mūsų mokyklos penktokai, septintokai su lietuvių kalbos ir istorijos mokytojomis (D. Janušauskienė, E. Dirmeikienė) vyko į pažintinę kelionę po Radviliškio rajoną.

Ekskursiją pradėjome Minaičiuose, kur yra Lietuvos partizanų bunkeris. Ši vieta labai svarbi savo istorija: čia pokario metais pas kaimo žmones Miknius partizanų vadai įkūrė savo būstinę. Gidė įdomiai pasakojo apie šių lietuvių pasiaukojimą, didvyriškumą, saugant partizanų paslaptis. Muziejuje išlikę laiškai, asmeniniai daiktai, apranga, ginklai... Netoli muziejaus jų garbei pastatytas memorialas, čia mes uždegėme žvakutes.

Daug pamatėme ir Radviliškyje, kuris dar vadinamas geležinkeliečių sostine. Apžiūrėjome ir tremtinių vagoną, senąjį garvežį, užlipę ant tilto stebėjome važiuojančius traukinius... Prie Radviliškio bažnyčios taip pat yra tremties ženklai: Akmenų siena su tremtinių vardais ir Sibiro vietovardžiais, kryžius, geležinkelio bėgiai, kurie simbolizuoja be kaltės ištremtų žmonių kelią. Stebėjomės skulptūrų parko grožiu: čia nuostabios, iš medžio išdrožtos skulptūros primena Lietuvos kunigaikščius, baltų dievus, mūsų tautos etnografiją.

Kelionė praturtino kiekvieną, paskatino dar labiau domėtis savo gimtinės praeitimi, lankyti nuostabiausius jos kampelius.

• akm3
  • arno memor