Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Projektas „Mes rūšiuojam“

Baigėsi projekto „Mes rūšiuojam“ rudeninė elektroninių atliekų rinkimo akcija.  Mokykla surinko  ir elektroninių atliekų surinkimo centrui pristatė 565 kg elektroninių atliekų.  Gruodžio mėnesį bus išvežta surinkta makulatūra ir tetrapakuotės.

Aktyviausiai akcijoje dalyvavę  būrelio „Pelėdžiukai“ nariai ir vyresniųjų klasių mokiniai  buvo paskatinti kino filmu  „Toras2“, o pradinukai pabuvojo  dviračių muziejuje  bei apžiūrėjo senovinius garvežius Šiaulių geležinkelio muziejuje.

• rus1
  • rus2