Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Šiaulių rajono konferencija „Lietuvos kariuomenei – 100“

Lapkričio 15 d. Zoknių oro pajėgų bazėje vyko Šiaulių rajono konferencija „Lietuvos kariuomenei - 100“ . Joje dalyvavo Šiaulių rajono mokyklų mokiniai su savo paruoštais pristatymais apie Lietuvos kariuomenę. Savo darbą skaidrėse pristatė ir mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai Viktoras Veršinskas, Karolis Kinderis, Algirdas Šapkus, Lukas Mikalauskas padedami istorijos mokytojos Ernestos Dirmeikienės. Po konferencijos jos dalyviams buvo aprodyti oro pajėgų lėktuvai ir karinė technika bei karių amunicija. Mokiniai iš konferencijos grįžo pilni gerų įspūdžių.

  • 1
  • 2

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH