Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Šiaulių rajono konferencija „Lietuvos kariuomenei – 100“

Lapkričio 15 d. Zoknių oro pajėgų bazėje vyko Šiaulių rajono konferencija „Lietuvos kariuomenei - 100“ . Joje dalyvavo Šiaulių rajono mokyklų mokiniai su savo paruoštais pristatymais apie Lietuvos kariuomenę. Savo darbą skaidrėse pristatė ir mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai Viktoras Veršinskas, Karolis Kinderis, Algirdas Šapkus, Lukas Mikalauskas padedami istorijos mokytojos Ernestos Dirmeikienės. Po konferencijos jos dalyviams buvo aprodyti oro pajėgų lėktuvai ir karinė technika bei karių amunicija. Mokiniai iš konferencijos grįžo pilni gerų įspūdžių.