Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Ir mes galime padėti...

Šiais metais Aplinkosauginio švietimo fondas kvietė visus prisijungti prie organizuojamos kampanijos prieš klimato kaitą.
Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos gamtosauginis komitetas tarėsi, kaip įsijungti į kasmetinę Gamtosauginių mokyklų veiksmo savaitę?

JMBS būrelis „Pelėdžiukai“, gamino plakatus apie klimato kaitos padarinius gamtai. Ketvirtokai, pažiūrėję filmuotą medžiagą apie baltuosius lokius, sukūrė kūrybinį darbą „Padėkite baltiesiems lokiams“. Mokiniai diskutavo apie klimato kaitą, visuotinio klimato atšilimo grėsmes gamtai ir visai žmonijai. Visi norintys mokyklos bendruomenės nariai galėjo pasirašyti Deklaraciją „Mes prieš klimato kaitą“.

Penktadienį, lapkričio 13 dieną, grupė mokinių su plakatais patraukė į mikrorajono darželius. Jiems buvo parodyti gyvūnai, kuriems gresia išnykimas. Ir darželinukai pažįsta baltuosius lokius, pingvinus, pandas, tigrus. Papasakojome, kad greitai lokiams nebebus kur gyventi, nes sparčiai tirpsta ledynai, pandos gali pritrūkti maisto ir tie gražūs „meškučiai“ bus pasmerkti mirti.

Mažieji sužinojo, kad ir jie gali padėti sustabdyti klimato kaitą. Tam nereikia daug pastangų, o tik dielio noro. Užtenka tik mažiau pirkti žaislų, prašyti, kad į darželį tėveliai juos vežtų ne po vieną atskirai,o kartu su draugais. Darželinukai ir darželių auklėtojos taip pat noriai pasirašė mūsų sukurtą Deklaraciją.

Tikimės, kad nors ir mažais darbais, bet ir mes prisidėjome prie klimato kaitos sustabdymo. Jeigu kiekvienas akcijos dalyvis pasidalins išgirstomis žiniomis su draugais, gamtos bičiulių ratas dar labiau išsiplės.MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH