Svarbiausios Naujienos

IEŠKOME PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ

2021 M. ELEKTRONINIS NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

4 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tradiciniu būdu (kontaktiniu) – 210 ir 212 kab. (informacinių technologijų kab.)
                                    skaitymo testas – 2021 m. gegužės 4 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 6 d. 10.40 val.;

8 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tuo būdu, kuriuo bus tuo metu mokiniai ugdomi (nuotoliniu arba kontaktiniu 210 ir 212 kabinetuose)

skaitymo testas – 2021 m. gegužės 11 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 14 d. 10.40 val.

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

Skaitytojų klubas „DaKeSKa“ rekomenduoja

Balandžio 28 d. įvyko antrasis skaitytojų klubo „DaKeSKa“ susitikimas, kurio metu vyko knygos „Emilijos dienoraštis: 1942-2015 m. Vienos epochos liudijimas“ aptarimas. Ši knyga buvo viena iš nominančių publicistikos ir dokumentikos kategorijoje 2020 Metų knygos rinkimuose. Emilijos dienoraštis mums artimas tuo, kad tai autentiškas, atviras mokytojos pasakojimas apie sudėtingą laikotarpį. Ji atstovauja tai kartai žmonių, kurie patyrė Antrąjį pasaulinį karą, išgyveno sovietmetį, sulaukė Sąjūdžio, Lietuvos Nepriklausomybės ir išsaugojo gebėjimą džiaugtis ir stebėtis gyvenimu.

Aptarėme, kad skaitytojas drauge lanko koncertus, teatrą, vertina atlikėjus, sklaido knygas, svarsto apie mokytojo profesiją ir stebisi „geležinės uždangos“ suvaržymais. Pastebėjome, kad įrašuose – ir kasdienybė, ir nuolatinės grožio paieškos, meno alkis ir daugelį metų puoselėjama meilė.

Ar reikia žinoti daugiau Emilijos biografijos faktų, su jos gyvenimu susijusių vietovių, įvykių? Jums viskas prieš akis. Tad kviečiame visus perskaityti šį dienoraštį, kuris žavi savo paprastumu ir tiesumu. Tai literatūrinis ir dokumentinis paminklas mums visiems.

• 121188370_649635505926118_5909596621422273066_n
  • Pristatymas