Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

IEŠKOME PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ

 

2021 M. ELEKTRONINIS NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS


4 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tradiciniu būdu (kontaktiniu) – 210 ir 212 kab. (informacinių technologijų kab.)
                                    skaitymo testas – 2021 m. gegužės 4 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 6 d. 10.40 val.;

 8 klasės mokinių e-NMPP vykdymas vyks tuo būdu, kuriuo bus tuo metu mokiniai ugdomi (nuotoliniu arba kontaktiniu 210 ir 212 kabinetuose)

                                    skaitymo testas – 2021 m. gegužės 11 d. 10.40 val.;
                                    matematikos testas – 2021 m. gegužės 14 d. 10.40 val.

 

PRADINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO KOVO 22 DIENOS

 

A+ A A-

„Kas aš be medžio...“ (Just. M.)

Balandžio 22 d. pasaulyje bus minima Tarptautinė Motinos Žemės diena, kuri tarsi simboliškai pabaigia Žemės mėnesį, prasidėjusį kovo 20-ąją – Pavasario lygiadienį. Tad ir mokyklos jaunieji žurnalistai (grupelė mokinių) bei šauni mūsų penktokė - konsultantė Perla, paminėdami šią datą, susitiko pušyne, norėdami atkreipti dėmesį, kaip svarbu saugoti medžius – žaliąjį Žemės turtą. Kūrybinė veikla netradicinėse erdvėse įkvepia mokinius meno ir žodžio dermei. Sukūrę prasmingas miniatiūras apie medį, žiedą ar paukštį, ėmėsi tapybos. Ant nukirstų eglių, pušų, ąžuolų kamienų piešė... medžio skausmą, kančią, troškimą gyventi. Įdomu buvo išgirsti ir jaunųjų kūrėjų mintis (miniatiūras) šia tema, gražiausias užrašėme: ,, Medžiai - viską jaučiantys , matantys pušyno galiūnai. Man bet koks medis (vaismedis, ąžuolas ar pan.) tarsi žmogaus draugas. Tai juk ir paukščių, voveryčių namai... Tad nekirskime medžių, tegul pavasarį jie sužaliavę vėl papuoš Žemę“ ( Simona G., 5 klasė). Kitų dalyvių darbai buvo įamžinti jų pačių nuotraukose.

Ta diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Visi tai galime atlikti ir namų bei mokyklos erdvėse. Prasidėjo jau prasmingi gėlių auginimo, laukia - sodinimo darbai. O svarbiausia – visa tai įkvėps mokinius naujiems kūrybiniams darbams (meninių tekstų kūrimas, fotonuotraukos ir t.t.) ne tik būrelio užsiėmimuose, bet ir pamokose.

  • Perla 2
  • Puynas 2
  • Puynas 4
  • Puynas
  • balta
  • ibut 1
  • puynas6

Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                            patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                       www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH