Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

Turime naują logotipą. Atnaujinamas įvaizdis – vienas iš progimnazijos pokyčio rezultatų.
Ačiū technologijų mokytojui Sauliui Rupšiui už realizuotas mokinių ir mokytojų idėjas, pasiūlymus.

A+ A A-

Skaitytojų klubas

Šiuo ypatingu laiku visiems reikia įkvėpimo, bendrystės, palaikymo ir gerų tekstų, kurie stiprina ir drąsina. Todėl vasario 12 d. įvyko pirmasis Daugėlių progimnazijos skaitytojų klubo nuotolinis susitikimas, kurio metu buvo išrinktas pavadinimas – „DaKeSKa“. Skaitytojų klubo idėja – aptarti aktualią, didelio susidomėjimo sulaukusią knygą, siekti kartu draugiškumo, kurti pasitikėjimo erdvę, kurioje kaskart rastume daugiau atvirumo ir bendrystės. Svarbiausia, skaitymo ir dalijimosi džiaugsmas, kurį kas kartą patirsime skaitytojų klubo susitikimuose. Šio klubo veikloje dalyvaujančius žmones vienija noras pasidalinti emocijomis ir mintimis apie perskaitytą knygą.

Pirmojo skaitytojų klubo „DaKeSKa“ metu buvo diskutuojama apie didžiulio populiarumo sulaukusią Torey L. Hayden knygą „Mergaitė“. Ši knyga pirmą kartą buvo publikuota 1981 m. JAV. Pagal ją yra net sukurtas filmas „Untamed love“. Ji išversta į 27 pasaulio kalbas, o 2010 m. į lietuvių kalbą išvertė Vilma Krinevičienė.

Aptarėme, jog įtaigu tai, kad autorė T. L. Hayden knygas rašo remdamasi savo gyvenimiška patirtimi, įgyta dirbant mokymo ir konsultavimo sferose su vaikais, turinčiais specialių poreikių. Išsiaiškinome, kad svarbus šios knygos aspektas – tai tikra, gyvenimiška istorija apie šešiametę mergaitę, kuri nekalbėjo, neverkė, o jos akys liepsnojo neapykanta visam pasauliui. Jautri, kantri, pasiaukojanti mokytoja Tori – puikus pavyzdys visiems. Ji deda visas pastangas, siekdama prasiskverbti į Šeilos sielą, grąžinti užguitą vaiką iš jos slapto košmaro atgal į gyvenimą. Pasidalinome mintimis apie šios knygos svarbiausias, reikšmingiausias problemas ir situacijas bei kokias emocijas mums ši knyga sukėlė. Pastebėjome, kad čia svarbūs intertekstai iš A. Egziuperi „Mažojo princo“, kurie turi gilią prasmę - pakeičia mergaitės savivoką. Šeila įsitikinusi, kad taip, kaip Mažasis princas prisijaukino lapę ir tapo už ją atsakingas, mokytoja Tori prisiaukino ir tapo už ją atsakinga.

Jei dar nespėjote perskaityti šios emocingos, jaudinančios ir įtraukiančios istorijos, tai kviečiame būtinai perskaityti. Ši knyga moko suprasti, ką gyvenime reiškia mylėti, būti mylimam, pasiaukojančiam...

  • 1. Skaitytoj klubas
  • 2. Maasis princas
  • 3. Mergait

Bibliotekininkė
J. Bartkevičienė

Nuorodos

                                                            patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                       www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH