Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Svarbiausios Naujienos

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 dienos mokiniams ugdymo procesas bus organizuotas nuotoliniu būdu. Mokymosi užduotys, teorinė ir kita ugdymuisi reikalinga medžiaga ar informacija, konsultacijos bus teikiamos naudojant Mano dienyną, Ema pratybas, Eduka klasę, socialinius tinklus ir kt. IKT koordinatorius (administratorius), kuris konsultuoja mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais:

ŠIAULIŲ MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA
NETEISĖTI VEIKSMAI VIRTUALIOJE ERDVĖJE NELIKS NEPASTEBĖTI! UŽ JUOS TEKS ATSAKYTI

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO
(1–4 KLASĖS – 05-25 – 06-05 d., 5-10 KLASĖS – 06-01 – 06-19 d.) PRIEMONIŲ PLANAS

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA SKELBIA

Penktadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. mokykloje bus dalinamas sausas davinys

(mokiniams, kurie mokykloje gaudavo nemokamą maitinimą)

KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO TYRIMO REZULTATAI

Pamokų laikas (naujas, karantino laikotarpiui)

Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis (naujas, karantino laikotarpiui)
Kviečiame visus palaikyti ir dalyvauti akcijoje
„Mes mylim vienas kitą“

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU APRAŠAS

KUR KREIPTIS, ESANT PROBLEMOMS KARANTINO METU

KAIP ELGTIS KARANTINO METU
Pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
Dėl ugdymo stabdymo nuo 2020-03-16 iki 2020-03-27
Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Kelionė, įkvėpusi labiau pamilti... LIETUVĄ

Kuršių nerija šiemet mini 20-ies metų sukaktį, kai įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašą.. Ta proga Daugėlių pagrindinės mokyklos mokytojų (kalbų, fizinio ugdymo bei technologijų) metodinio būrelis įgyvendino projektą, skirtą šiai datai paminėti. Tad į Nidą vyko per 50 mokinių ir mokytojų, nes mūsų tikslas ir buvo susipažinti su Kuršių nerijos smėlio kopų kraštovaizdžio išskirtinumu, to krašto istorine praeitimi bei etnografija.

Nepabūgę nei lietaus, nei vėjo, gamtiniu pažintiniu taku Naglių gamtos rezervate keliavome po Mirusias kopas. Lipome į Parnidžio kopą, aplankėme savitas Nidos etnografines kapinaites, kurių mediniai kryžiai mena Mažosios Lietuvos praeitį. Pasivaikščiojimas po Nidą, Juodkrantę, kultūrinių bei gamtinių objektų lankymas labai praturtino ir praplėtė mokinių akiratį.

Smėlio kopose esanti prancūzų filosofo Ž.P. Sartro skulptūra „Prieš vėją“ tik patvirtino kažkada lankantis Nidoje jo ištartus žodžius: „Pirmą kartą debesys man po kojomis. Jaučiuosi, lyg stovėčiau rojaus prieangyje“. Tą patį jautėme ir mes visi, pakeliavę ir geriau pažinę Kuršių neriją.

Grįžus visų laukia atsakingas darbas: mokykloje vyks konferencija, kur mokiniai, konsultuojami savo mokytojų, turės pristatyti atsakingai paruoštą medžiagą apie Kuršių nerijos išskirtinumą, o mokyklos fotografai turės paruošti fotografijų parodą, kuri papuoš mokyklą.

Esame dėkingi mokyklos vadovui G. Gotceitui (l.e. direktoriaus pareigas) už suteiktą galimybę pakeliauti po Kuršių neriją.

• emilija
  • foto visi