Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Kalėdinė šventė

Gruodžio 19 dieną mūsų mokyklos pradinukai su savo mokytojomis keliavo į Šiaulius, į kavinę „Juonė pastuogė“ ieškoti Kalėdų senelio. Vaikus žaidimais ir šokiais linksmino Nykštukė.

Išgirdęs šventinį šurmulį atskubėjo ir Kalėdų senelis. Kiekvieno vaiko laukė ėjimas „Gerumo šuliniu“. Tokiu būdu atsikratėme visų blogybių ir buvome apdovanoti pokalbiais su Kalėdų seneliu bei saldžiomis dovanėlėmis.

Grįždami užsukome prie miesto eglės, pasidžiaugėme šviečiančiais Šiauliais.

• Ilmeros2
  • Ligitos 1
  • Ligitos2
  • Vilmos 1

Mokytojos Irena Daujotienė, Ilmera Vijūnienė, Vilma Mačiulienė, Ligita Urbutienė.