Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Ir mūsų mokykla paminėjo šią dieną, aktyviai dalyvaudama Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su Valstybės institucijų kalbų centru paskelbtame piešinių konkurse „Europos kalbų dienai paminėti“. Buvo pakviesti visi mėgstantys piešti vaikai savo darbuose parodyti, kaip jie jaučia, suvokia, vertina Europos kalbų ir kultūrų įvairovę. Tai buvo puiki galimybė pamąstyti pamokose, kaip jaučiamės daugiakultūriame ir daugiakalbiame pasaulyje.

Piešiniuose turėjo atsispindėti 1 iš 4 temų:

•  kaip kitų šalių kalbų mokėjimas praturtina gyvenimą?
•  kaip tarpusavyje susijusios skirtingos kalbos ir kultūros?
•  kodėl svarbu išsaugoti Europos daugiakalbystę?
•  pasirinktos Europos tautos kalba ir kultūra.

Vyko dailės, užsienio bei lietuvių kalbų integruotos pamokos, kurių metu mokiniai diskutavo šiomis temomis, dalyvavo protmūšyje, o paskui piešdami perteikė savo nuotaikas, mintis, emocijas apie Europos kalbas, jų mokėjimo svarbą.

 • 10
 • 103
 • 104
 • 105
 • 5kl
 • bal1
 • dvi
 • dvir
 • eu6
 • prot
 • vl

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH