Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

ŠEIMADIENIS – prasminga bendruomenės šventė

Mokslo metų pabaiga – toks laikas, kai skaičiuojami padaryti darbai, o mintyse dėliojami padėkos žodžiai tiems, kurie prisideda prie savo mokyklos garsinimo. Tad mokykloje ir vyko graži šventė, kurią įvardijome kaip Šeimos dieną. Be galo smagu, kad tiek daug tėvelių susirinko paklausyti ir pažiūrėti šio renginio. Buvo gera matyti scenoje įvairių klasių pasirodymus: mus džiugino muzikantai, šokėjai, poezijos skaitovai, kūrėjai bei DJ savo muzika. Išgirsti, pajusti širdimi... To vertas buvo kiekvienas pasirodymas. Renginio metu buvo apdovanota daug talentingų mokinių, dalyvavusių konkursuose, olimpiadose. Žinoma, pasidžiaugėme ir tėveliais, seneliais, kurie nuoširdžiai padėjo mokyklai, dalyvavo akcijose, renginiuose bei kitose veiklose.

Tą dieną pradinukai organizavo ir parodą, kur tėveliai galėjo pasigrožėti jų porcelianiniais darbais – piešiniais papuoštomis lėkštutėmis (jų mokiniai sukūrė net 100, taip paminėdami Lietuvos 100-metį). Labai atsakingai mokinius šiam renginiui paruošė šokių bei muzikos mokytoja, o klasių vadovai taip pat konsultavo savo mokinius repetuojant meninę programą.

Po šventinio koncerto visi svečiai bei dalyviai galėjo pasivaišinti saldumynais, taip pat išgerti kavos, arbatos... O svarbiausia dar pabūti kartu, nuoširdžiai pabendrauti, pasidalinti mintimis, įspūdžiais.

• 2LLL
  • 5a