Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

Rajoninis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas

Balandžio 9 dieną į Kuršėnų Daugėlių pagrindinę mokyklą susirinko dailiausiai rašantys pradinukai iš viso Šiaulių rajono. Konkurse varžėsi 53 pradinių klasių mokiniai. Mūsų mokyklai konkurse garbingai atstovavo pirmokai Audris Šilkas ir Urtė Jecevičiūtė, antrokės Jorūnė Talijūnaitė ir Goda Tinterytė, trečiokė Perla Šiuipytė, ketvirtokės Gintarė Mikalauskaitė ir Meilė Viltė Talijūnaitė.

Vertinimo komisija turėjo nemažai paplušėti, kol išrinko gražiausius ir dailiausius darbus. Mūsų mokyklos atstovai konkurse laimėjo net dvi pirmąsias vietas. Geriausiai sekėsi trečiokei Perlai Šiuipytei (mokytoja Asta Startienė) ir 4 b klasės mokinei Gintarei Mikalausakitei (mokytoja Rima Rupšienė).

• _1
  • _2