Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Rajoninis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas

Balandžio 9 dieną į Kuršėnų Daugėlių pagrindinę mokyklą susirinko dailiausiai rašantys pradinukai iš viso Šiaulių rajono. Konkurse varžėsi 53 pradinių klasių mokiniai. Mūsų mokyklai konkurse garbingai atstovavo pirmokai Audris Šilkas ir Urtė Jecevičiūtė, antrokės Jorūnė Talijūnaitė ir Goda Tinterytė, trečiokė Perla Šiuipytė, ketvirtokės Gintarė Mikalauskaitė ir Meilė Viltė Talijūnaitė.

Vertinimo komisija turėjo nemažai paplušėti, kol išrinko gražiausius ir dailiausius darbus. Mūsų mokyklos atstovai konkurse laimėjo net dvi pirmąsias vietas. Geriausiai sekėsi trečiokei Perlai Šiuipytei (mokytoja Asta Startienė) ir 4 b klasės mokinei Gintarei Mikalausakitei (mokytoja Rima Rupšienė).

  • IMG_6114
  • IMG_6118
  • IMG_6126
  • IMG_6130
  • _1
  • _2

Jaunųjų žurnalistų informacija

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH