Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla

A+ A A-

Daugėlių mokykla šventė 70-ąjį jubiliejų

Gegužės 16 dieną mokykla iškilmingai paminėjo savo gimtadienį, kuriam atsakingai ruošėsi visa bendruomenė. Jau nuo pietų svečiai, įvairių laidų abiturientai buvo kviečiami susitikti su mokytojais, aplankyti parodas, kiekvieną mokyklos kampelį, kuris kėlė įvairiausių sentimentų... Iškilminga šventės pradžia – tai mokyklos skulptūros „Pelėdžiukas“ (tautodailininkas V.Tamošaitis) pristatymas.

Mokyklos direktorė L.Damkienė pasveikino visus, padėkojo rėmėjams (LVŽS pirmininkui R.Karbauskiui, politikui L.Andriuliui bei kt.), o tada 10-tokė Beatričė, I laidos atstovas bei matematikos mokytoja Z.Bernotienė perkirpo juostą ir ... į orą pakilo balionai.

Šventinis koncertas, kurį vedė šokių mokytoja Roberta bei šaunioji ketvirtokė Jonė, vyko mokyklos stadione. Ir dainas, ir šokius dovanojo pradinukai, vyresniųjų klasių moksleiviai ir net mokyklos mokytojai. Smagu, kad ir buvę mokiniai atvyko nuoširdžiai pasveikinti su gimtadieniu visą bendruomenę. D.Račkauskas net dvi šokių grupes atsivežė iš Telšių, dainą atliko D. Blanka, birbyne grojo E. Ališauskas (Lietuvos kariuomenės orkestro vadovas ir vyriausias dirigentas, kapitonas, dėstytojas), o Šiaulių „Salduvės“ pagrindinės mokyklos direktorė N.Kauneckienė (XX laidos abiturientė) įteikdama atminimo dovaną linkėjo išlikti kuo ilgiau sportiškiausia mokykla Lietuvoje. Šventėje buvo daug svečių, atvyko visi trys ilgus metus čia dirbę direktoriai (V.Šimkus, I.Morkuvienė, J.Bartkevičienė), kurių sveikinimo žodžiai ir linkėjimai įpareigojo visą bendruomenę išlikti mokyklos patriotais, gebančiais savo pasiekimais garsinti mokyklą ne tik Lietuvoje...

  • IMG_4717 Small
  • IMG_4830 Small
  • IMG_4841 Small
  • IMG_4869 Small
  • IMG_4919 Small
  • IMG_4961 Small
  • IMG_4989 Small
  • IMG_5059 Small

Mokytoja D. Janušauskienė

 

Daugau nuotraukų iš Jubiliejaus rasite ČIA.

 

Mokyklos mados istorija

Mokyklos pristatymas

Ketvirtokų tėvelių mokykliniai prisiminimai

MOKYKLOS LOGOTIPAS


ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH